צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותמעצבת פנים במרכז

כל מעצבת פנים במרכז תשמח לספר לכם על כוחו של העיצוב ועל היתרונות הרבים שהוא מעניק לביתכם. מבחינה כספית היתרון הוא ברור ומוחשי – ערך הדירה עולה באופן ניכר הודות לעיצוב נכון ומרשים. בעזרת עיצוב פנים ניתן לחלק את הדירה מחדש, לתכנן את החלל בצורה שהוא ירגיש גדול יותר ויהיה פונקציונלי יותר. ניתן ליצור תחושת יוקרה לבית מעצם השימוש בצבעים והחומרים הנכונים כאשר הנוכחות של החומרים עצמם כבר מעלה את ערך הדירה.

נוסף על העניין הכספי ישנו העניין של הנוחות והפונקציונליות בבית. ברגע שמראה הבית מותאם בצורה מדויקת לאופי בני הבית, ברגע שכל חדר עובר התאמה לצרכים הדרושים מאותו חדר – השימוש בבית הופך לנוח ויעיל יותר.

 

מעצבת פנים במרכז – סגנונות עיצוב בולטים 

להלן מספר סגנונות עיצוב בולטים המקובלים בישראל :

  • עיצוב מודרני – עיצוב המתבסס על ניקיון ואסתטיקה המתקבלת בעזרת שימוש בקווים נקיים, צורות גאומטריות, פתרונות אכסון ותאורה מוסתרת היוצרים חללים רחבים וגדולים. הצבעים הדומיננטיים הם שחור לבן ואפור.
  • עיצוב כפרי – עיצוב העושה שימוש בחומרי גלם טבעיים כמו עץ, אבן וזכוכית. המטרה היא ליצור אווירה כפרית וחמה בעזרת ריהוט מעץ מלא, פריטי ווינטג', בדי טקסטיל ומשטחי עבודה גדולים. הצבעים הדומיננטיים הם חום, קרם וגוונים בהירים ועדינים.
  • עיצוב אורבני – סגנון המבוסס על מכניקה, מרכיבים תעשייתיים, מערכות חשופות לצד חללים פתוחים וגדולים. החומרי הדומיננטיים בעיצוב זה הם אבן, בטון וזכוכית המקנים לבית מראה רציני. ישנה השראה מן הלופטים של ניו יורק המאופיינים בחללים פתוחים רבים ושימוש בבריקים בגוונים טבעיים לצורך חיפוי קירות.

 

סוף מעשה במחשבה תחילה

על מנת להוציא את המקסימום מן העיצוב בבית פנו כעת אל טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים. הנני מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטי עיצוב החל משלב הגדרת הקונספט ועד מפתח. ההתמחות שלי היא בחלוקת חלל ויצירת פתרונות קונסטרוקטיביים יעילים עבור בתים פרטיים, דירות, פנטהאוזים – לא משנה היכן אתם גרים, ובהתאמה לכל תקציב. אני כאן כדי להגשים את כל חלומותיכם!

מעצבת פנים במרכז

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני