צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותמעצבת פנים בשרון

יום בהיר אחד הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לשינוי במראה הבית. לאחר שקיבלתם החלטה מושכלת המבוססת על צורך אמיתי ועל התקציב הזמין שיש לכם לתהליך – הגיע העת לבחור מעצבת פנים בשרון. תהליך העיצוב הוא טנגו ועל שני הרקדנים להיות מכוונים כלפי אותו רעיון עיצובי אחרת התוצאה עשויה להשתבש ולא להיות לשביעות רצון הלקוח. לצורך כך מתקיימות פגישות תיאום ציפיות במהלכן המעצבת מתוודאת לחלל הקיים ומוצאת את הפשרה בין רצונות הלקוח לבין מה שניתן לעשות במסגרת החלל הקיים והתקציב הנתון.

 

תוכניות עבודה של מעצבת פנים בשרון

לאחר שקיבלה את כל האינפורמציה הדרושה מן הלקוח לרבות העדפות, תקציב וזמן – תוכל המעצבת לגשת לשלב גיבוש רשימת הציוד, החומרים והקווים המנחים ליצירת העיצוב החדש. לרוב יוצגו מספר רעיונות ללקוח ולאחר החלטה על תוכנית ספציפית יש להתחיל בהכנת תוכניות עבודה הכוללות בין היתר :

  • תכנית כללית לחלוקת החלל ומיקום הרהיטים והציוד
  • תכנית בינוי המתייחסת לחלוקת החלל ויצירת פתחים חדשים
  • תכנון עבודות גבס כמו מחיצות גבס, הנמכת התקרה ונישות גבס
  • תכנית חשמל ותאורה המציינת את נקודות החשמל הרצויות ומיקום גופי התאורה
  • פירוט אופן צביעת קירות הבית, כולל חיפויי קיר וטפטים
  • תכנון אינסטלציה הכוללת כיורים, מקלחות, שירותים וכלים סניטריים אחרים

תוכניות אלה מיועדות לאנשי מקצוע, קבלנים אשר מבצעים את העבודות בהתאם לדרישות המעצבת. מרבית האנשים מתקשים למצוא את אנשי המקצוע המתאימים ומעדיפים להימנע מן הטרחה הזו. אני, טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים אשמח לקחת על עצמי את העניין! לצד אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, אנהל ואפקח על הפרויקט מתחילתו ועד סופו, עד לתוצאה המושלמת בשבילכם.

 

מעצבים בראש שקט

השקט הנפשי שלכם חשוב לי, לכן אני מציעה ללקוחותיי פרויקט עיצוב פנים עד מפתח. לא תצטרכו לדאוג לגבי התקשרויות עם נותני שירות אחרים, אצלי תקבלו הכל בחבילה אחת! זאת לצד שירות אישי, מקצועי וגמישות רבה המאפשרת לי להתאים פתרון עיצובי לכל גודל תקציב ולכל לקוח.

מעצבת פנים בשרון

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני