צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותמעצבת פנים עמק חפר

עבור כל מעצבת פנים עמק חפר, חדרה, קיסריה, נתניה והסביבה הם מקומות בהם יש ביקוש רב לשירותיה. אנשים כיום מבינים כי ניתן לשדרג את איכות החיים בעזרת סכום מועט, שינויים יעילים ובעלי משמעות אותם ניתן לעשות אפילו בתקציב קטן. שינויים אלה יהפכו את ביתכם לאסתטי, נוח ומזמין יותר, כזה בו קיימת חלוקת חלל נכונה המתאפיינת בפונקציונליות גבוהה.

יש לזכור כי תהליך העיצוב לא נועד רק להפוך את הבית ליפה אלא גם לנצל את החלל בצורה טובה יותר. לעיתים על ידי שבירת קירות או שינוי מבנה החלל ניתן ליצור תחושה מרווחת הרבה יותר ולכאורה להגדיל את שטח הבית, בעוד שימוש נכון בחללים לא מנוצלים עשוי להקנות לכם פינת עבודה נוספת , חדר נוסף עבור הילדים או אפילו יחידת דיור אותה תוכלו להשכיר.

 

מעצבת פנים עמק חפר, נתניה והסביבה

הדבר האחרון אותו תרצו הוא לקבל בית ממנו אינכם מרוצים. בחירת מעצב הפנים צריכה להתבסס על מספר פרמטרים כמו :

  • מיקום – חשוב כי המעצבת תהיה זמינה ותיתן שירות באזורכם על מנת שתוכל להגיע אליכם בכל רגע.
  • מחיר – חשוב שהצעת המחיר שתיתן מעצבת הפנים תתאים לתקציב האישי שלכם.
  • מוניטין – ניתן לקבל המלצות על מעצבות ממגוון מקומות כמו אינדקסים, המלצות של חברים ומשפחה, אתרים מקצועיים העוסקים בתחום ועוד.
  • סגנון – אולי הדבר החשוב ביותר בבחירת המעצבת. לכל אחת יש את הסגנון שלה לכן חשוב לבדוק את תיק העבודות טרם הפגישה עם המעצבת

 

כל סוגי החומרים עבור כל תקציב

טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים תשמח לגלות לכם את כוחו של עיצוב יצירתי, מדויק ומרשים אותו תוכלו לשלב בביתכם תוך פרק זמן קצר. מעצבת הפנים עובדת עם כל סוגי החומרים ויודעת כיצד להתאים אותם עבור כל תקציב שתעמידו לרשותנו. אני מתמחה בחלוקת חלל, ניצול חללים קטנים, תכנון פרויקטים, יצירת פתרונות קונסטרוקטיביים, הכנת תשתיות וניהול הפרויקט משלב יצירת הקונספט ועד מפתח.

מעצבת פנים עמק חפר

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני