צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותעיצוב פנים בתים

לאחר עיצוב פנים בתים הופכים לשונים לגמרי, כאלה אשר הרבה יותר נעים להיות בהם והרבה יותר קל לבצע בהם את פעולות היום יום. עיצוב פנים יתן לכם את הכוח להצליח במהלך היום שלכם, לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ליצור חברויות, לחשוב על רעיונות ולנצל את היום שלכם עד תום.

הבית הוא המקום אשר יכול למלא אתכם באנרגיות הדרושות להצלחה, להיות מקור הגאווה שלכם והמקום אשר נותן לכם גם את הפינה השקטה בעת הצורך. עיצוב נכון של הבית יביא למקסימום את כל אותם דברים שתוכלו לשאוב מן החלל בו אתם שוהים שעות רבות במשך היום וכאשר מדובר בילדים שלכם – הרי שזה ידוע כי הסביבה בה הם גדלים, הצורות והצבעים המקיפים אותם והתחושה הקיימת בבית משפיעים על התפתחותם.

 

שיפור הפונקציונליות לאחר עיצוב פנים בתים 

הפונקציונליות הינה ערך עליון עבור מעצבים רבים והיא מגדירה את מידות הנוחות של התפקוד התקין בחלל. ככל שהפונקציונליות של עיצוב החדר גבוהה יותר כך יהיה לכם קל ונוח יותר לבצע את המטלות המיועדות לאותו מקום כמו לדוגמא בישול במטבח, אירוח חברים בסלון, אכילה בפינת ישיבה או ביצוע יעיל של העבודה שלכם בחדר העבודה. על פעולות אלה משפיעים הרהיטים, הצבעים ופריטים אחרים הנמצאים סביבכם.

אנשים רבים סבורים כי הפונקציונליות באה על חשבון העיצוב וכי יצירת פתרונות מותאמים לצרכים מיוחדים תפגום במראה הכללי של הבית אך לא כך הדבר. אנו בטלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים נשמח להציע לכם פתרון עיצובי המשלב בין פונקציונליות מקסימלית לעיצוב מרהיב ועוצר נשימה אשר יתן לכם את הפתרון המושלם לכל דרישה.

 

ניהול פרויקט עיצוב פנים

טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים תשמח לספק לכם שירותי פיקוח וביצוע עבור עיצובי הפנים שלה. לאחר שתכין את הקונספט, תבין את הצרכים שלכם, תבחר בעיצוב המתאים לכם ביותר ותכין כתב כמויות – היא תוכל לגשת למלאכה עם אנשי המקצוע המובילים העומדים לרשותה, פרויקט מפתח בסופו תקבלו את הבית שחלמתם עליו.

עיצוב פנים בתים

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני