צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותעיצוב פנים דירות

אנשים רבים המעוניינים לעצב את ביתם מחדש מחפשים להתחיל בתהליך עיצוב פנים אך לא יודעים היכן. תהליך עיצוב פנים דירות מתחיל מהגדרת הקונספט הנכון עבור הלקוח ועבור הדירה הקיימת כאשר חשוב כי המעצבת ובני הבית יראו את הדברים בעין אחת. ההבנה והגמישות שצריכה לגלות מעצבת הפנים הם קריטיים על מנת שהלקוח יהיה מרוצה בסוף התהליך ועל אחריותו של הלקוח לבחור במעצבת שלא הגיעה עם תוכנית מוכנה מן הבית ומסוגלת לספק פתרון יצירתי ופרקטי המותאם לצרכי הלקוח.

רגע לפני שתבצעו את הבחירה הגיעו לפגישת ייעוץ אצל טלי ארביב שטיינר אשר תשמח להעניק לכם שירות עיצוב פנים וניהול פרויקטים עד מפתח המותאם באופן אישי לכל לקוח ולכל גודל תקציב.

 

עיצוב פנים דירות ופרויקטים

לאחר שהמעצבת תכין מספר חלופות ותגיעו לידי הסכמה על האופציה המועדפת, היא תוכל לגשת לעבודה ולהתחיל לתכנן את הדירה שתמיד חלמתם עליה. במקרים אחרים, במקום לעמול על מציאת קבלנים ולקחת את הסיכון כי חלילה תבחרו באיש המקצוע הלא נכון – תוכלו לקבל שירות זה מן המעצבנת עצמה. טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים תשמח להציע לכם:

  • עיצוב פנים עד מפתח – כל השירותים במקום אחד
  • ביצוע נכון – הקפדה על ביצוע מדויק של התוכניות הודות לבקרה של המעצבת
  • ניהול תקציב לאורך כל הפרויקט.

 

ביתך הוא מבצרך

לא סתם אומרים כי ביתך הוא מבצרך. דירתכם חייבת לספק לכם את הנוחות המרבית ואת האנרגיות הדרושות לכם על מנת לקיים את סדר היום שלכם בצורה הטובה ביותר. במידה ויש לכם משפחה הרי שיש להתחשב גם בצרכים של שאר בני הבית וליצור עבורם תנאי מחיה אופטימליים. צרו עימי קשר עוד היום ואשמח להעניק לכם שירות אישי, אדיב ומקיף עבור עיצוב הבית.

עיצוב פנים דירות

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני