צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותעיצוב פנים כפרי

אם כל חייכם היה לכם חלום לעצב את הבית בסגנון כפרי זהו הזמן לפנות אל טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים. המעצבת מתמחה ביצירת כל סוגי העיצוב בכל נכס פרטי כולל דירות, וילות ופנטהאוזים. היא מציעה שירות מקיף הכולל בניית קונספט, חלוקת חלל, תכנון תשתיות וניהול פרויקט עד מפתח. את תהליך העיצוב ילווה ייעוץ מקצועי מן הרגע הראשון ועד האחרון, התאמה לתקציב הלקוח וניצול מקסימלי של החלל הנתון על מנת ליצור ממנו פתרון עיצובי יוצא דופן. הודות ל-10 שנות ניסיון והובלת פרויקטים מוצלחים רבים תוכל להיות בטוחים כי גם הפרויקט שלכם ינחל הצלחה מסחררת.

 

מהו עיצוב פנים כפרי ?

רגע לפני שניגש לתחילתו של הפרויקט כדאי תחילה להבין מהי המשמעות של עיצוב הפנים הכפרי בו הנכם מעוניינים. עיצוב כפרי מתחלק ל-3 סוגים עיקריים :

  • עיצוב כפרי קלאסי בו ניתן לראות שימוש בחומרים ואלמנטים הנוגעים לאזור או לתקופה אותה הוא מייצג. כך לדוגמא עיצוב בסגנון פרובאנס המושפע מן האזורים הכפריים בצרפת יכלול שימוש נרחב בעץ, קש ואבן המאפיינים את האיזור. לעומת זאת עיצוב בסגנון יווני יכלול שימוש בטיח לבן ופינות מעוגלות.
  • עיצוב כפרי מודרני בו ניתן לראות שימוש בחומרי גלם טבעיים ובעיצוב מוקפד יותר של החלל. סגנון זה מתאפיין בחללים גדולים וריהוט מאסיבי מעץ מלא לצד אלמנטים בולטים של מתכת ואבן. סגנון זה משלב בין המראה הדקורטיבי המאפיין את הכפר לבין הפונקציונליות המאפיינת פריטים מודרניים אותם ניתן למצוא בשלל עיצובים מותאמים.

 

תכנון כפרי

את התכנון הדרוש ליצירת בית בסגנון כפרי תשמח לעשות עבורכם טלי ארביב שטיינר המתמחה בחלוקת חלל, יצירת פתרונות קונסטרוקטיביים ופיקוח על ביצוע הפרויקט מתחילתו ועד סופו. הנכם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ במהלכה נתכנן יחד את בית חלומותיכם.

עיצוב פנים כפרי

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני