צור קשר מהיר

לקביעת פגישת הכרותעיצוב פנים תל אביב

עיצוב פנים בתל אביב צריך לספק לכם את כל הדברים שאתם מצפים לקבל מן הבית החדש שלכם : תחושה יוקרתית, מרווחת ומשפחתית, בית בעל פונקציונליות גבוהה ונוחות עבודה המשרתת כל מטרה וכל פעולה אותה אנו רוצים לבצע. מעצבת פנים מקצועית ומנוסה תוכל להגשים עבורכם את החלום של בית אשר משלב בתוכו שני דברים לכאורה מנוגדים : יופי ופונקציונליות.

למרות האמונה הרווחת שהיופי בא על חשבון הפונקציונליות, מעצבי הפנים של ימינו מוכיחים אחרת ומצליחים לנפק עיצוב מרהיב עין ויעיל כאחד. כמובן שעליכם בתור דיירי הבית להגדיר מהי נוחות בשבילכם ומה תרצו לשנות בעיצוב הקיים. על מנת לקבל ייעוץ בנושא זה תוכלו לפנות אל שירותי העיצוב וניהול הפרויקטים של טלי ארביב שטיינר.

 

עיצוב פנים תל אביב והמרכז

אחד הנושאים אשר זוכים ליחס הרב ביותר הוא נושא עיצוב המטבח. המטבח הפך למתחרה של הסלון על תואר החדר המרכזי של הבית ועל כן זוכה למשקל רב בשיפוץ. להלן מספר טיפים לעיצוב המטבח :

  • חומרים – שני החומרים המומלצים לשימוש במטבח הם עץ מלא (כמו מייפל, אגוז, אורן ואלון) המספק פתרון מרשים ועמיד במיוחד, או סנדוויץ' (לבידים) העשוי משכבות עץ המודבקות אחת לשנייה המציע עמידות טובה למכות ורטיבות.
  • שיש – כאשר בוחרים שיש יש להתחשב בתכונות השונות הקיימות בכל שיש כמו עמידות לחום ולשריטות, עמידות לחומרי ניקוי ורטיבות. מגוון סוגי השיש הקיימים מאפשרים להתאים את צבעי וסגנון השיש לכל עיצוב אותו תרצו ליצור בבית.

 

טלי ארביב שטיינר – משאירים את הדאגות מאחור

תהליך עיצוב הבית עשוי להצטייר בתור טרחה לבני הבית, אך במידה ותפנו אל טלי ארביב שטיינר – עיצוב פנים וניהול פרויקטים תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. לאחר קבלת הפרויקט היא תדאג  לבצע את כל התהליך מתחילתו ועד סופו, פרויקט מפתח במסגרתו תעניק לכם שירות עיצוב, תכנון, ניהול וביצוע ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב פנים תל אביב

לקביעת פגישת הכרות:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני